wtorek, 29 marca 2016

Zgłoszenia

     Zanim zgłosisz swoje opowiadanie do tej części Magic Platform, która jest spisem fanfiction, przypomnij sobie, czy przeczytałeś Regulamin. Tak? Jesteś pewien? To super.
     *Pamiętaj, że Veritaserum nie pozwoli na żadne kłamstwo, a tak się składa, że przyjaźnimy się z mhrocznym Mistrzem Eliksirów z równie mhrocznych lochów...*

     Zgłoszenia przyjmowane są tylko pod tym postem. W przypadku odmowy dodania (np. przez źle uzupełniony schemat lub rażący dowód nieprzeczytania regulaminu, etc.), nie informujemy o tym na blogu autora, dlatego sugerujemy zerknąć, czy aby na pewno Wasza historia doczekała się swojego miejsca na Magic Platform. Po dodaniu bloga do spisu, komentarz ze zgłoszeniem zostaje usunięty, by uniknąć gromadzenia się na blogu zbędnych treści.

Schemat zgłoszenia

autor: wanilijowa&Dunst
adres bloga: http://hatstalls.blogspot.com/
nazwa bloga: Each of us has his own war inside
*etykieta: dramione / obyczajowe
okres: życie dorosłe (/czasy szkolne)
**krótki opis opowiadania: Mroczne i pełne niewiadomych czasy, przepełnione rządami Czarnego Pana, wcale się nie kończą. Role się zmieniają. Najbliżsi przyjaciele stają się wrogami. Wrogowie - stają w naszej obronie. Nowe cele, postanowienia i poczucie odpowiedzialności za to, co nie zostało wypowiedziane - to sposób, by w końcu stworzyć bezpieczny świat bez Lorda Voldemorta. Zemsta, przygoda, spisek, miłość i poświęcenie. Z czym będą musieli się zmierzyć nasi bohaterowie? Kim staną się Hermiona Granger i Draco Malfoy, by osiągnąć swoje własne cele?
status: trwający (/zakończony)
data założenia: 27.07.2014
***hasło regulaminowe: kocham wanilijową

+ link do zdjęcia o szer. min. 500px

* - etykieta, czyli inaczej mówiąc - kategoria. Sugerujemy wybór z poniższych:
1) ze względu na jeden z popularniejszych parringów: dramione, hermione, romione, sevmione, OC (postać własna), huncwoci, Trio (jeśli opowiadanie traktuje o przygodach całej trójki),
2) ze względu na typ opowiadania: obyczajowe, przygodowe, romans, akcja, dramat, komedia
3) jesteśmy otwarte na wszelkie sugestie. Jeśli Twój blog nie wpisuje się w żadne z powyższych, spróbuj sam określić najlepszą kategorię, a my spróbujemy jakoś to
+ Informacje o czasach akcji zawsze można zawrzeć w opisie opowiadania.

** - krótki opis to tak naprawdę wizytówka Waszego opowiadania, bo to on znajdzie się w pierwszej notce poświęconej Waszemu blogowi. Prosimy o przemyślany tekst, w miarę możliwości dopracowany zarówno pod względem stylistycznym, jak i interpunkcyjnym. Ma on zaciekawić i zachęcić innych do zaglądnięcia do Was, więc wymyślcie coś super.

*** - hasło zmienia się co jakiś czas, więc gdyby Was jednak skusił jakiś zły, acz może nawet przystojny śmierciożerca do zejścia z drogi prawa i ominięcia regulaminu... nie sugerowałabym się hasłem w zgłoszeniu wyżej.

4 komentarze:

 1. autor: E.M.S
  adres bloga: https://naprzeciw-przeznaczenia.blogspot.com/
  nazwa bloga: Pokonać przeznaczenie
  Lord Voldemort+OC (romans/akcja)
  okres: życie dorosłe
  Sabrine Grich to niezwykle potężna czarownica. O jej przyszłości mówi wiele przepowiedni. Jednak ona za wszelką cenę pragnie udowodnić, że jest kowalem własnego losu. Czy uda jej się pokonać przeznaczenie?
  Albus Dumbledore zabrał jej serce i sumienie. Zniszczył to, co najbardziej kochała. Czy Sabrine pokona swoją dumę i wstąpi w szeregi Czarnego Pana, by wraz z nim zgładzić ich wspólnego wroga?
  Jedna z przepowiedni mówi, że zginie z rąk ukochanego. Czy tak się stanie? Jest to bardzo prawdopodobne. Szczególnie, że zakochała się w samym Lordzie Voldemorcie.
  Jest sama. Za wrogów ma dwóch potężnych przeciwników: Albusa Dumbledora i przeznaczenie. Czy uda jej się zatryumfować?
  status: trwający
  data założenia: 29 maja 2016
  hasło:drapple (jestem pierwsza, więc chyba to hastło ;P)
  button do mojego bloga znajduje się w zakładce "buttony" (nie znam się na px, więc mogą okazać się za małe)

  OdpowiedzUsuń
 2. autor: lady Delphie:3
  adres bloga: http://zapachamortencji-tomione.blogspot.com
  nazwa bloga: Ja chcę tylko Ciebie. Czy to tak wiele?
  tomione (kryminał/wojenny/romans)
  okres: życie dorosłe
  Hermiona Granger ma w życiu pewne priorytety. Dobro jest dla niej najważniejsze.

  Bitwę o Hogwart Zakon Feniksa przegrywa.

  A Hermiona trafia gdzieś na północ. Z biegiem czasu poznaje (nie)słodkie tajemnice Toma Riddle'a i zostaje jego p r z y j a c i ó ł k ą.

  Co wyniknie z ich znajomości? Czy tak różne charaktery mogą się połączyć? A jaką rolę odegra Narcyza?
  status: trwający
  data założenia: 14 maja 2016
  hasło: chicron

  OdpowiedzUsuń
 3. autor: Oswin Oswald
  adres bloga: http://hpwgmnie.blogspot.com/
  nazwa bloga: Clara Pond - historia Krukonki
  George Weasley x OC (romans)
  okres: czasy szkolne/ życie dorosłe (później)
  Clara Pond uważa, że jest zwykłą, normalną dziewczyną. Do czasu... Kiedy w wieku jedenastu lat, w czasie letnich wakacji, dowiaduje się,że jest czarownicą cały świat wywraca jej się do góry nogami. Gdy stawia po raz pierwszy swoją stopę na peronie numer 9 i 3/4 nie wie nic o magicznym świecie. Na szczęście dwójka rudych bliźniaków jest w stanie jej pomóc...
  data założenia: 16 maja 2016
  hasło: lovebottom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam
   Chciałabym zgłosić, ze na moim blogu http://hpwgmnie.blogspot.com/ i nastąpiła mała zmiana - link do Waszego katalogu znajduje się w zakładce "Katalogi" a nie jak wcześniej w linkach. Nie wiem, czy trzeba takie coś zgłosić, ale wolę to zrobić, aby nie było później nieporozumień.
   Pozdrawiam ^^

   Usuń