wtorek, 29 marca 2016

Regulamin


     Znajdujesz się właśnie na Magic Platform, gdzie możesz zapisać swojego bloga do spisu fanfiction, a potem wyczekiwać na publikowane w bliskiej przyszłości poradniki oraz artykuły, jak również recenzje i wywiady z wieloma autorami FFHP.
     Żeby móc korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, jakie oferujemy, sugerujemy przeczytać poniższy regulamin, który jest warunkiem koniecznym do zapisania bloga do newslettera. Potem możesz przejść do zakładki „Zgłoszenia”.

     Jeśli nie chcesz zgłosić swojego bloga, bo na przykład go nie masz, ale jesteś ciekaw pozostałej zawartości bloga, nieśmiało sugerujemy, byś dołączył do nas jako Obserwator. Pozwoli Ci to być na bieżąco i niczego nie przegapisz!

     1. Żeby zgłosić swojego bloga do naszego spisu fanfiction, musisz publikować na nim prozę/lirykę/dramat związane z tematyką potterowską i być jej autorem/tłumaczem. W przypadku tłumaczenia powinna pojawić się również zgoda autora oryginału na dodanie bloga (jeśli się nie uda, możemy przymrużyć oko).
     2. Przyjmujemy blogi z różnych platform, nie tylko Bloggera.
     3. Pamiętaj, że zgłaszany blog musi należeć do Ciebie. Nie wolno zgłaszać cudzych blogów. Jeśli chcesz, by jakiś blog się tutaj znalazł, sugerujemy polecenie danemu autorowi Magic Platform, by sam dokonał zgłoszenia.
     4. Warunkiem koniecznym, by zostać przyjętym do spisu są trzy treściwe posty. Strony z bohaterami, linkami, ogłoszeniami, etc. się w to nie wliczają.
      5. Na blogu obowiązują hasła ruchome.Są to: drapple, chickron i lovebottom. Jeśli w ostatnim zgłoszeniu hasło brzmi chickron, w Twoim powinno znaleźć się lovebottom. I tak w kółko.
     6. Jeszcze przed napisaniem zgłoszenia należy dodać Magic Platform do linków lub wkleić button na swojego bloga, żebyśmy mogły to zweryfikować od razu przy dodawaniu bloga. W przypadku braku jednego lub drugiego, blog nie zostanie przyjęty.
     7. Nie informujemy o dodaniu lub odrzuceniu danego bloga. Komentarze ze zgłoszeniami są automatycznie usuwane po ich zrealizowaniu, więc w łatwy sposób można sprawdzić, jaka decyzja ze strony administratorów zapadła.
     8. W zakładce "Zgłoszenia" znajduje się schemat prawidłowego zgłoszenia. Prosimy o uważne wypełnianie formularze według przykładu, gdyż błędne będą odrzucane. W przypadku zauważenia jakiegoś błędu, prosimy o dodanie nowego komentarza z poprawionym zgłoszeniem, jako odpowiedź do pierwszej wersji.
     9. Prosimy o załączanie grafiki, która miałaby reprezentować Wasze opowiadanie. Preferowana min. szerokość to 500px.
     10. Po zgłoszeniu bloga sugerujemy dodać nas do Obserwowanych.
     11. Blog powinien mieć status trwającego lub zakończonego. Ostatni post powinien pojawić się nie później niż 3 miesiące od momentu zgłoszenia.


Button bloga:
<a href="http://magic-platform.blogspot.com/"> <img src="https://dl.dropboxusercontent.com/s/nns94uk2p4mum7k/button.png"></a>