czwartek, 24 marca 2016

Nabór

     Lubisz Harry'ego Pottea i czynnie udzielasz się - czytelniczo, bądź pisarsko - w blogosferze? Wiesz mniej lub więcej, co aktualnie w trawie piszczy? Umiesz współpracować i przykładać się do swoich obowiązków. Lubisz czerpać przyjemność z tego, co robisz? Blogowanie sprawia Ci frajdę? Nie obca jest Ci znajomość naszego ojczystego języka oraz zasady ortografii i interpunkcji? A może... umiesz odnaleźć się w skórze redaktora, pisać artykuły, recenzje lub wywiady?

     Jeśli odpowiedziałeś choć parę razy „tak” (przypomnijmy, dwa to już para!) i chcesz do nas dołączyć, to sprawdź, czy odnajdziesz się w zadaniach tego, kogo aktualnie poszukujemy do naszej znakomitej i wspaniałej, skromnej załogi...

     A jeśli nie lubisz Harry'ego Pottera, to... Avada Kedavra!
     Żartowałam...

     Przejdźmy do informacji technicznych.
     Szukamy kogoś, kto mógłby...

  • przeprowadzać wywiady z autorami,
  • pisać recenzje opowiadań,
  • stworzyć poradniki - zarówno dla początkujących pisarzy, jak i tych bardziej zaawansowanych,
  • pisać artykuły na różnorodne tematy, związane albo z fanfiction, albo z samym pisaniem, które zaciekawią naszych potencjalnych czytelników,
  • a poza tym dodatkowo „specjalistów” od różnych pairingów ;)

     Ponadto miło widziana kreatywność, pomysłowość, wytrwałość i odporność na konieczność ewentualnych poprawek sugerowanych przez osoby odpowiedzialne za dany dział. Miło by było, gdyby chętni byli dość samodzielni i ogarnięci w edytowaniu tekstów i bloga, co na pewno ułatwiłoby nam współpracę. A jeśli nie... to najwyżej zacisną zęby i wszystkiego nauczą! :)
     Zdementuję plotki - my naprawdę nie gryziemy, więc śmiało!

     Chętnych prosimy wysyłać swoje zgłoszenia na adres: zuos.company@gmail.com, opatrzone tytułem „nabór”. Do tego w załączniku przykład Waszych umiejętności (lub też chęci) dostosowanych do danego stanowiska. Pliki najlepiej w formacie .doc lub .docx, co pokaże nam od razu, jak radzicie sobie z samą edycją tekstu.
     Jeśli sami piszecie jakieś opowiadanie (niekoniecznie potterowskie), możecie załączyć jego fragment jako słodki dodatek (: